مقالات, مقالات عمومی|لاغری|زیبایی|ساعت شنی

بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان

بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان

بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان

بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان:

بسیاری از خانم ها قصد دارند در هفته های پس از زایمان راه حلی برای کوچک کردن شکم خود پیدا کنند.

تغییر در اندام و اضافه وزن پس از زایمان طبیعی است.

بزرگ شدن شکم در بعضی خانم ها در حدی ست که برخی افراد فکر می کنند آنها فرزند دیگری در راه دارند!

یکی از بهترین راه ها برای بازگشت به اندام پیش از زایمان، استفاده از گن های لاغری است.

این گن ها با فشردن شکم، کمر و باسن، به تقویت اعتماد بنفس در طول دوران بهبودی کمک می کند.

بهترین گن پس از زایمان، گنی است که در حین بازیابی عضلات، از کمر نیز پشتیبانی می کند.

برای خرید گن لاغری بندسوتینی آنچری اصل کلیک کنید.

 

بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان:

هنگام انتخاب گن بعد از زایمان، موارد متعددی از جمله طول مدت استفاده، ترکیب مواد سازنده ی گن و اندازه آن وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید.

نکته ی دیگری که باید مد نظر داشته باشید این است که آیا مدلی که می خواهید بخرید مناسب خانمهایی است که زایمان آنها سزارین بوده یا طبیعی.

اگر به دنبال انتخاب یک گن مناسب برای لاغری پس از زایمان هستید، در این مطلب بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان با ما همراه شوید.

از مزایای اصلی پوشیدن بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان با طراحی خاص به شرح زیر است :

بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان:

 • باریک تر نشان دادن انحنای کمر

پوشیدن یک گن لاغری خوب باعث زیبایی ظاهری و کاهش سایز شما می شود.

بسیاری از افراد در هنگام استفاده از گن لاغری ادعا می کنند که چند کیلو سبک تر شده اند و می توانند لباس هایی بپوشند که حتی دو سایز کوچکتر از حالت فعلی آنها است.

کاهش سریع سایز یکی از فواید گن لاغری است.

 • مقرون بصرفه بودن

بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان:

داشتن پایه و اساس عالی برای هر لباس لازم است.

تعداد زیادی از خانم ها از گن لاغری استفاده می کنند , نه تنها برای اضافه وزن بلکه گن لاغری این قابلیت را دارد که با آسودگی خاطر و راهی ارزان باعث بهبود و خوش فرم نگه داشتن شکل بدن شود.

در مقایسه با سایر راه حل های کاهش وزن یا لاغری به خصوص در مقایسه با برنامه های جراحی زیبایی یا برنامه های رژیم غذایی طولانی پوشیدن گن لاغری راهی مقرون بصرفه و کم خطر است.

برای خرید گن لاغری بندسوتینی آنچری اصل کلیک کنید.

بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان

 • غیر قابل مشاهده از زیر لباس

بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان:

دوخت مسطح در گن آنچری کلمبیا یکی از فواید گن لاغری است که باعث می شود تقریبا از زیر لباس نامرئی شود. این بدان معنی است که می توانید قسمت های اضافی بدن را بپوشانید و تنها شخصی که باید بداند شما هستید!

مزایای بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان

بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان:

برخی از مهمترین مزایای پوشیدن گن بعد از زایمان عبارتند از:

 1. تسریع بهبودی پس از زایمان
 2. تقویت جریان خون
 3. بهبود حالت بدن و اندام ها
 4. کاهش کمر درد
 5. تثبیت عضلات کف لگن
 6. پشتیبانی از عضلات شکم و کمر برای بهبودی سریعتر و سهولت در انجام حرکات ورزشی
 7. کاهش ورم و احتباس مایعات

به طور کلی می توان گفت گن بعد از زایمان می تواند برای افرادی که سزارین کرده اند و کسانی که مبتلا به دیاستاز شکمی (یا دو تکه شدن ماهیچه ی راست: حالتی که ماهیچه ی راست شکم دچار یک شکاف می شود) هستند، ایده آل باشد.

برای خرید گن لاغری شکمی آنچری اصل کلیک کنید.

هنگام انتخاب گن مناسب، چه ویژگی هایی را باید در نظر بگیرید؟

بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان:

استفاده از گن های لاغری، به منظور سرعت بخشیدن به روند بهبودی پس از زایمان طراحی شده اند.

با این حال در نظر گرفتن برخی ویژگی ها، می تواند پوشیدن گن را برای شما بسیار آسانتر کند.

در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید هنگام خرید گن مد نظر قرار دهید:

 • گنی با اندازه ی مناسب انتخاب کنید: هدف شما از پوشیدن گن، ایجاد یک فشار ملایم اما مؤثر است. اگر گن های مورد استفاده ی شما سایز مناسبی نداشته باشند، به این هدف دست پیدا نخواهید کرد. بعضی از گن ها کشش و فشار بسیار زیادی ایجاد می کنند اما تاثیر زیادی بر لاغری ندارند. درحالیکه گن های با اندازه ی مناسب می تواند تاثیر بسیار بهتری داشته باشد. بنابراین انتخاب گن بزرگ یا کوچک، کمکی به لاغری و بهبودی سریعتر نمی کند.
 • گنی انتخاب کنید که از کمر حمایت کند: در طول زایمان و پس از آن، فشار زیادی به عضلات کمر وارد می شود. بنابراین این عضلات در بیشتر موارد با مشکل مواجه می شوند. به همین دلیل استفاده از گن های مناسب بعد از زایمان می تواند به شما در بهبودی سریعتر کمک کند و حتی ممکن است از بیماری هایی مانند رادیکولیت، اسکولیوز یا سایر آسیب های کمر جلوگیری نماید.

برای خرید گن لاغری بازویی اصل کلیک کنید.بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان

بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان:

 • از گن هایی استفاده کنید که برای شیردهی مناسب باشند: استفاده از گن هایی که از پارچه های راحت، نرم و فاقد مواد تحریک کننده تهیه شده اند، موجب راحتتر شدن فرایند شیردهی می شود. استفاده از گن های کوتاهتر، می تواند شیردهی به کودک را آسانتر کند.
 • صاف کردن شکم را در نظر بگیرید: همانطور که می دانید، پس از زایمان با مواردی مانند شل شدن پوست شکم، افتادگی و ایجاد علایم کشیدگی روی پوست مواجه می شوید که همگی آنها می توانند آزار دهنده باشند. خوشبختانه برخی از انواع گن های لاغری در بازار وجود دارد که بطور خاص برای کمک به صاف کردن شکم شما بعد از تولد کودک طراحی شده است. بعلاوه این محصولات گاهی اوقات می توانند بهبودی را تسریع کنند و ظاهر زیبایی به اندام شما ببخشند.
 • دوام و استحکام محصول را مد نظر قرار دهید: از آنجاییکه باید گن ها را بصورت روزانه مورد استفاده قرار دهید، ایده ی خوبی است که از محصولات باکیفیت و ماندگار استفاده کنید. گن هایی که بعد از مدتی استفاده، شکل و حالت خود را از دست می دهند یا پاره می شوند مناسب نیستند. بنابراین بجای اینکه از چندین محصول ارزان قیمت استفاده کنید، یک یا دو گن باکیفیت بخرید.

برای خرید گن شلواری اصل اینجا کلیک کنید.بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان

 • بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان:
 • از گن های راحت استفاده کنید: برخی از انواع گن ها فشار بسیار زیادی به بدن وارد می کنند و می توانند راحتی و آسایش فرد را مختل کنند. بنابراین انتخاب گن نرم و راحت و در عین حال گنی که در طول روز شل نشود، اهمیت بسیار زیادی دارد. با این کار شانس بیشتری برای بهبودی سریعتر و لاغری خواهید داشت چون مدت زمان استفاده از گن های راحت بسیار بیشتر از گن های تنگ و نامناسب است.
 • مواد سازنده ی گن را در نظر بگیرید: علاوه بر راحتی و دوام، نکته دیگری که لازم است در نظر بگیرید نحوه واکنش پوست به مواد سازنده ی گن است. برخی افراد آلرژی دارند و موادی مانند لاتکس ممکن است باعث ایجاد جوش و دانه های پوستی در آنها شود. وقتی به دنبال گن مناسب هستید، مواد مورد استفاده در آن را در نظر بگیرید.
 • قابلیت تنظیم را فراموش نکنید: اکثر خانم ها از گن هایی استفاده می کنند که فشرده سازی و تاثیر بالایی داشته باشند اما باید راحتی و قابلیت تنظیم گن هم مد نظر قرار گیرد. گن های قابل تنظیم به شما کمک می کند تا مقدار فشار وارده را تنظیم کنید زیرا بدن شما به مرور زمان بهبود می یابد و تغییر می کند.

برای خرید گن لاغری بندسوتینی آنچری اصل کلیک کنید.

جلوگیری از بروز مشکلات ناشی از گن بعد از زایمان

بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان:

استفاده از گن های لاغری در بین زنان سراسر جهان محبوبیت زیادی دارد. این محصولات لاغری، برای استفاده ی پس از زایمان نیز بسیار موثر هستند. اما قبل از استفاده از این روش، بهتر است ابتدا دو نکته ی زیر را مد نظر قرار دهید:

ابتدا با پزشک خود مشورت کنید

اکثر خانم ها می توانند فشار ملایم گن را بدون هیچ مشکلی تحمل کنند اما بهتر است تا زمانیکه پزشک به شما اجازه نداده، از گن استفاده نکنید. گاهی اوقات پس از زایمان شرایطی مانند پرولاپس اندام های لگنی (افتادگی لگن) اتفاق می افتد که تحمیل فشار اضافه بر لگن می تواند موجب تشدید آن شود.

بنابراین لازم است قبل از استفاده از گن لاغری، ابتدا با پزشک مشورت کنید تا همه ی جوانب کار را مد نظر قرار دهید.

فروشگاه فیت گن

بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان:

در فروشگاه فیت گن ، گن لاغری اصل ، گن ساعت شنی کلمبیا ، گن بازویی زنانه ، گن شلواری ،

گن شش قزنه ، گن بعد از زایمان ، گن بعد از عمل لیپوماتیک ،گن لیپوساکشن ، گن ساعت شنی اصل کلمبیا ، گن مردانه ، بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان

گن آنچری ، گن لاغری شکم و پهلوها ، گن لاغری پاها و ران ها ، گن لاغری بازو و کتف ، گن ساعت شنی کلمبیا ، گن بعد از عمل زیبایی ، گن بعد از اسلیو معده ، گن در کرج ،

گن در تهران ، گن در شیراز ، گن در مشهد ، انواع گن لاغری اصل ، گن بندسوتینی ، گن تاپی ، گن شکم و پهلو ، گن باسن ، گن بازو ، گن ران ،

گن فرم دهی بدن ، گن چربی سوز ، گن لاغری نه فنره ، گن ساعتشنی ، فروش آنلاین گن ، گن کاهش سایز ، گن ورزشی ، گن ساعت شنی اورجینال ، گن لاغری شکم ،

گن زنانه ، گن مردانه ، گن لاتکس ، گن کمری ، گن شنی ، گن اورجینال کلمبیایی ، گن ترک ، گن چربی سوز ، گن آبدومینوبلاستی ، گن بارداری ، گن زایمان ، گن کلمبیا ، گن لاغری ارائه می شود.

دقت کنید در برخی از سایت های بعضا معروف جنس مشابه این محصول با نام آنچری را با قیمت هایی بسیار پایین تر به فروش می رسانند که قطعا جنس اصلی و اورجینال نیست و گنی با مارک متفرقه برای شما ارسال خواهند کرد

که حتی در نظرات کالای آن سایت ها برخی از خریداران اشاره کرده اند که محصولی ارسالی اصلا برند آنچری نیست یا با مشخصات درج شده در آن سایت متفاوت می باشد، سایت فیت گن گن اصل کلمبیا و اورجینال آنچری را با بهترین قیمت ارائه می کند خیالتان کاملا راحت باشد.

در این مقاله درباره بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان توضیح داده شد.

اگر بدنبال پبدا کردن راهی برای لاغری شکم و پهلو هایتان و اطلاعات درباره بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان در فروشگاه فیت گن برای خرید هستید:

سایت فیت گن

بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان:

بهترین فروشگاه اینترنتی ارائه کننده انواع گن لاغری اصلی و با کیفیت می باشد.

و همه محصولات سایت فیت گن دارای ضمانت اصل بودن کالا می باشند.

پس می توانید با خیال راحت محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید.

و اگر در خصوص یک محصول اطلاعات جامع و دقیق تری نیاز داشتید و همپنین بهترین گن لاغری اصل پس از زایمان در فروشگاه فیت گن می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای سفارش از سایت فیت گن کلمبیا در خدمت شما سروران هستیم.
پیج اینستاگرام: fitgen.ir@
شماره تماس: ۰۹۱۰۹۴۶۶۶۲۶

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *